نجات کودک ۱۰ ساله از زیر آوار در دزفول
گروه: حوادث
تاریخ: ۱۵:۵۲ :: ۱۳۹۷/۰۲/۱۷
نجات کودک ۱۰ ساله

به گزارش خبری ندای دزفول بنقل از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول ساعتی پیش در یک عملیات امداد و نجات،آتش نشانان کودک ۱۰ ساله ای را که بر اثر ریزش آوار دهلیز یک منزل مسکونی قدیمی در زیر آوار گرفتار شده بود نجات دادند‌. 🔸عبدالحسین معظم فر مدیرعامل آتش نشانی که بهمراه […]

به گزارش خبری ندای دزفول بنقل از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول ساعتی پیش در یک عملیات امداد و نجات،آتش نشانان کودک ۱۰ ساله ای را که بر اثر ریزش آوار دهلیز یک منزل مسکونی قدیمی در زیر آوار گرفتار شده بود نجات دادند‌.

🔸عبدالحسین معظم فر مدیرعامل آتش نشانی که بهمراه معاونت عملیات در محل حادثه حضور داشت در تشریح این خبر اظهار کرد : در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد طی تماس شهروندی با سامانه ۱۲۵ این سازمان گزارش ریزش آوار دهلیز یک منزل مسکونی قدیمی و گرفتار شدن کودک ۱۰ ساله ای در زیر آوار اطلاع رسانی شد.

🔹وی افزود: ستاد فرماندهی عملیات سریعا اکیپ امداد و نجات سازمان را به محل حادثه واقع در جاده ساحلی کوچه خیام اعزام و بلافاصله اقدام به نجات جان حادثه دیده نمودند.

🔸معظم فر تصریح کرد : در این حادثه که به علت فرسودگی ساختمان اتفاق افتاد سقف دهلیز (دالان یا ورودی منزل مسکونی قدیمی) فرود آمد که بر اثر آن کودکی ۱۰ ساله از ناحیه سر و صورت و گردن آسیب دید که توسط آتش نشانان از زیر آوار بیرون آورده شد و توسط اورژانس به بیمارستان انتقال یافت.

پاسخی بگذارید