غرق شدن جوانی ۲۲ ساله اهل سمنان در رودخانه دز
گروه: حوادث
تاریخ: ۱۵:۴۹ :: ۱۳۹۷/۰۲/۱۷
غرق شدگی

به گزارش خبری ندای دزفول بنقل از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول ساعتی پیش جوانی ۲۲ ساله اهل سمنان در رودخانه دز غرق شد. 🔸عبدالحسین معظم فر مدیرعامل آتش نشانی دزفول در این باره گفت در ساعت ۱۳:۱۵ دقیقه طی تماس شهروندی با سامانه ۱۲۵ این سازمان گزارش غرق شدن جوانی ۲۲ […]

به گزارش خبری ندای دزفول بنقل از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول ساعتی پیش جوانی ۲۲ ساله اهل سمنان در رودخانه دز غرق شد.

🔸عبدالحسین معظم فر مدیرعامل آتش نشانی دزفول در این باره گفت در ساعت ۱۳:۱۵ دقیقه طی تماس شهروندی با سامانه ۱۲۵ این سازمان گزارش غرق شدن جوانی ۲۲ ساله اهل سمنان از پرسنل کادر یکی از یگانهای ارتشی واقع در اهواز در رودخانه دز اطلاع رسانی شد.

🔹معظم فر افزود :ستاد فرماندهی عملیات سریعا آتش نشانان ایستگاه شماره ۲ را به محل حادثه واقع در مجموعه تفریحی ساحلی علی کله اعزام و بلافاصله با قایق موتوری پیمانکاران این مجموعه اقدام به گشت زنی و جستجو در این محدوده نمودند.

🔸وی تصریح کرد فرد مذکور که بهمراه تعدادی از پرسنل کادر ارتشی برای تفریح
از اهواز به این مکان آمده بود با بی توجهی به علائم هشدار و تابلوی نصب شده مبنی بر (منطقه ممنوعه شنا ) اقدام به شنا کردن در رودخانه کرده و بعلت عدم آشنایی با فنون شنا متاسفانه غرق شد.

پاسخی بگذارید