شهرچغامیش نام شهر را یدک میکشد
گروه: اجتماعی
تاریخ: ۲۳:۴۵ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۲
امام جمعه شهرامام/مسولان به مشکلات شهر چغامیش توجه کنند

💬 حجت الاسلام والمسلمین #فیض_الاسلام امام جمعه شهرامام(ره) گفتدر خطبه های این هفته بیان داشت‌: 🔻در روزهای گذشته در ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها شاهد #تشییع_جنازه چندین #شهید در شهرستان دزفول و شهرهای تابعه بودیم. 🔻وی گفت: همین یک‌ مشت استخوان #شهیدگمنام باعث تالیف قلوب و وحدت بین امت میشود. 🔻 امام جمعه […]

💬 حجت الاسلام والمسلمین #فیض_الاسلام امام جمعه شهرامام(ره) گفتدر خطبه های این هفته بیان داشت‌:

🔻در روزهای گذشته در ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها شاهد #تشییع_جنازه چندین #شهید در شهرستان دزفول و شهرهای تابعه بودیم.

🔻وی گفت: همین یک‌ مشت استخوان #شهیدگمنام باعث تالیف قلوب و وحدت بین امت میشود.

🔻 امام جمعه شهرامام(ره) گفت: بنده در #شهرچغامیش خدمت مردم ولایت مدار بودم که لازم می دانم از همه آنهایی که در تشییع شهدا و دفن آنها شرکت کردند تشکر نمایم.

🔻 خطیب جمعه شهرامام(ره) گفت: امید است مسئولین توجه بیشتری به آن‌ مردم داشته باشند و عملا از آنها تشکر کنند و پای درد دلشان بنشینند.

🔻 وی ادامه داد: دفن شهدا در آن شهر و دیگر شهرها را به فال نیک‌ می گیریم که مدیران و مسئولین به خاطر شهدا به آن مردم سرکشی کنند.

🔻 وی بیان داشت: شهر چغامیش که نام شهر را یدک‌میکشد، هنوز یک‌ #مطب و یا #درمانگاه ندارد، #شهردار ندارد، #پمپ_بنزیین و خیلی از امور ضروری دیگر را ندارد.

پاسخی بگذارید